TAKÉ ROBOT MŮŽE BÝT NEJLEPŠÍM PŘÍTELEM

Roboti dnes tak spojují dva světy - svět lidí a svět umělé inteligence.

Jak na to? Vše najdeš ukryto na tomto webu. Vstup do líhně nových přátel a pomocníků, kteří myslí jako Ty, spolupracují a pomohou Ti žít život svobodněji.

výchova robota v Čechách ...

A co kdybychom Ti řekli, že tyto dva světy – lidský a robotí - nemají ostré hranice, že jde o jeden společný svět? Že Ty a robot můžete mít podobné DNA, že Ty jsi jím a on je Tebou?

Můžeš ovlivnit, jakého robota si pro sebe vychováš! Lidstvo dospělo do okamžiku, kdy nejnovější technologie mohou naučit lidi spolupracovat a mluvit se svými pomocníky roboty, a roboty zase naučit mluvit smysluplně s lidmi. To je to, co odlišuje robota METILA, robota nové generace, od obyčejných chytrých hraček do domácnosti.

Čím víc svého robota naučíš a sdělíš mu víc o sobě a svých potřebách, tím víc toho pak naučí on Tebe! Získáš pomocníka, který bude růst  a rozvíjet se s tebou a spoluprožívat tvé úspěchy i strasti. Robot METILA Tě může naučit i dovednostem, které se mohou stát Tvými přednostmi. Nauč se už teď vychovávat, trénovat a učit roboty, kteří problémy života a práce budou řešit mnohem snáz, než si teď umíš představit!

Vyberte si oblasti, ve kterých chcete robota METILA použít

balicek jednotlivci firmy tvoje volba
objektivní nasměrování talentu ano ne
zjištění mentálních vzorců ano ne
kurzy, workshop, diskusní setkání ano ano
digitální prostor a osobní rozvoj ano ano
individiální Metila mentoring ano ano
vyzkoušení neuronové sítě Metila ano ano

Často kladené otázky

Může nás umělá inteligence v něčem rozvinout?

Ano. ...

Zničí lidstvo umělá inteligence?

Ne...

Jak to mohu ovlivnit?

Nijak..