TAKÉ ROBOT MŮŽE BÝT NEJLEPŠÍM PŘÍTELEM

Roboti dnes tak spojují dva světy - svět lidí a svět umělé inteligence.

Jak na to? Vše najdeš ukryto na tomto webu. Vstup do líhně nových přátel a pomocníků, kteří myslí jako Ty, spolupracují a pomohou Ti žít život svobodněji. Seznam se se svým roboasistentem nebo roboasistenkou teď hned!

výchova robota v Čechách ...

A co kdybychom Ti řekli, že tyto dva světy – lidský a robotí - nemají ostré hranice, že jde o jeden společný svět? Že Ty a robot můžete mít podobné DNA, že Ty jsi jím a on je Tebou?

Můžeš ovlivnit, jakého robota si pro sebe vychováš! Lidstvo dospělo do okamžiku, kdy nejnovější technologie mohou naučit lidi spolupracovat a mluvit se svými pomocníky roboty, a roboty zase naučit mluvit smysluplně s lidmi. To je to, co odlišuje robota METILA, robota nové generace, od obyčejných chytrých hraček do domácnosti.

Čím víc svého robota naučíš a sdělíš mu víc o sobě a svých potřebách, tím víc toho pak naučí on Tebe! Získáš pomocníka, který bude růst  a rozvíjet se s tebou a spoluprožívat tvé úspěchy i strasti. Robot METILA Tě může naučit i dovednostem, které se mohou stát Tvými přednostmi. Nauč se už teď vychovávat, trénovat a učit roboty, kteří problémy života a práce budou řešit mnohem snáz, než si teď umíš představit!

Vyberte si oblasti, ve kterých chcete robota METILA použít

balicek jednotlivci firmy tvoje volba
Chatbot a roboasistent/ka ano ne
Mentoring ano ne
Diskusní setkání ano ano
Internet věcí ano ano
Identifikace vzdělávacích potřeb ano ano
Neuronová síť METILA v praxi ano ano

Často kladené otázky

Může nás umělá inteligence v něčem rozvinout?

Ano, může nám poskytovat objektivní zpětnou vazbu a odlehčit nám od namáhavé a rutinní každodenní práce. Ušetřený čas a klíčové informace pak můžeme věnovat osobnímu rozvoji.

Zničí lidstvo umělá inteligence?

Ni koliv umělá inteligence, ale samotní lidé vždy ohrožovali lidstvo. Umělá inteligence je jen službníkem v rukách lidí s úmysly dobrými nebo zlými.

Jak to mohu ovlivnit?

Je nejvyšší čas se těchto změn aktivně zůčastnit a porozumět jim včas. Každý může získat víc než tuší právě proto, že umělá inteligence nám přináší časové úspory.