Nové služby s umělou inteligencí

 dostupné on-line. Open Source

a API platforma

Vrcholem evoluce umělé inteligence jsou aplikované neuronové sítě, které fungují podobně jako lidské. Dokáží spolupracovat s člověkem i internetem věcí. Nejdůležitější ovšem je, že umí vést rozhovor. Skutečná AI interaguje s člověkem tím nejpřirozenějším způsobem.

Vzdělávání

Prvním krokem je získat zkušenost. Efektivní vzdělávací program vás uvede do tématu umělé inteligence a neuronových sítí. Připravíme a nasměrujeme vás a vaše týmy k uplatnění umělé inteligence a neuronových sítí ve vašich projektech tak, jak to nikdo nemá. S námi sledujete vývojové trendy a vytváříte si nové příležitosti.

Prezentace & konference

Konferenční vystoupení zábavně otevírá téma umělé inteligence založené na neuronových sítích. Součástí je zážitková zkušenost s předvedením nejnovějších technologií a robotů.

od 40 000 Kč

Univerzitní přednášky & vzdělávání

Výjimečnost přednášek spočívá v tom, že přináší vlastní praktické zkušenosti z téměř dvou desetiletí výzkumu a vývoje NN. Témata prezentují úspěšné používání AI a NN v praxi.

od 40 000 Kč

Týmy & organizace budoucnosti

Evoluční společenské změny s sebou nesou i nutnost měnit způsob definování obchodních modelů a řízení firemní kultury s uplatněním výhod a schopností umělé inteligence.

od 20 000 Kč

Expertní konzultace & poradenství

Dnes už umělá inteligence není akademická otázka. Jedná se o praktická použití umělé inteligence a neuronových sítí v obchodních modelech úspěšných firem.

od 3 000 Kč

Prodej a pronájem licencí

Rozdělení licencí na oborové OEM, neomezené a EULA licence pro více stupňů uživatelských práv k neuronové síti METILA®. Součástí licencí je kompletní transfer technologií a souvisejícího know-how včetně vzdělávacích programů a podpory rozvoje.

Software & wetware OEM licence

OEM oborová, neomezená. Zahrnuje OEM licenci včetně zdrojových kódů produktu, transferu celé technologie a know-how pro užívání, rozvoj a neomezené šíření v oborové oblasti cílového trhu.
1.000.000 EUR

Software & wetware EULA shared licence

Zarhnuje užívání licence subjektem pro obchodní účely a vnitřní užití, transfer parametrizační technologie a zdrojové kódy některých rozhraní na cloudovou službu s NN – share licence.
200.000 EUR

Software EULA licence & API wetware

Obsahuje uživatelské licence pro vnitřní užití NN. Součastí je know-how pro NN typu METILA® TSM, které je předáno formou komplexního vzdělávacího programu a dokumentace.
10.000 EUR

Transfer technology & know-how package

Transfer know-how pro vytvoření nativní proprietární neuronové sítě. K dispozici zájemcům, kteří chtějí budovat vlastní projekty AI založené na umělých NN a chtějí získat know-how.
500.000 EUR

Mám zájem nebo chci poradit

Rozvíjíme spolupráci lidí rozšířenou inteligencí METILA®. Máte zájem nebo potřebujete poradit? Rádi sdělíme, jaký produkt nebo kterou verzi licence si zapůjčit, pronajmout nebo koupit. Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů